KOSTKI DO JOGI


Ruch i oddech to metody, które od tysięcy lat zalecane są jako lekarstwo na poprawę stanu zdrowia fizycznego i podniesienie ducha. Ich doskonałą kombinacją jest joga. Od kilkunastu lat można zauważyć wzrost zainteresowania tym starożytnym zestawem ćwiczeń ciała i umysłu, co nie dzieje się bez przyczyny. Regularna praktyka pozytywnie wpływa na wiele aspektów, uspokaja myśli i pomaga wzmocnić mięśnie oraz stawy. Poza tym, nie ma w niej ograniczeń - jogę uprawiać może niemal każdy, bez względu na typ sylwetki i kondycję.

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy w swej ofercie kostki do jogi. Przeznaczone są do precyzyjnego nacisku w odpowiednich punktach, co wspomaga rozluźnienie odpowiednich partii ciała i swobodny oddech. Aby poprawnie i komfortowo oddać się medytacji w ruchu, potrzebne są odpowiednie warunki oraz ekwipunek, szczególnie na początku tej przygody.

Prawidłowa postawa w siadzie skrzyżnym lub pełne oparcie dłoni podczas wykonywania pozycji wymagających całkowitego pochylenia nie zawsze są możliwe. Zależy to od zaawansowania jogina czy też joginki. Kostka do jogi to element, który ułatwi osiągnięcie celu bez konieczności wykorzystywania przedmiotów, które nieprzeznaczone do tego, mogą być niestabilne lub nierówne. Niesie to ze sobą ryzyko urazów oraz trudności w wykonywaniu ćwiczeń. Odpowiedni kształt i wymiar sprawiają, że kostki do jogi stają się uniwersalnym narzędziem, niezbędnym w regularnej praktyce.

Wszystkie kostki do jogi znajdujące się w naszym asortymencie zostały wyprodukowane w oparciu o naturalne materiały najwyższej jakości. Proponowana przez nas drewniana kostka do jogi wyróżnia się solidnym wykonaniem i trwałością. Ponad to, jest to doskonały wybór dla tych, którzy pragną  uniknąć sztucznych tworzyw w swoim otoczeniu. Wyprodukowane w Polsce kostki do jogi z naszej ofert to produkty w 100% ręcznie robione z naturalnego drewna bukowego. Dodatkowo kostki zostały pokryte ochronną warstwą z wosku i oleju, by zapobiec wnikaniu w drewno wilgoci czy brudu.

Asany wykonywane przy użyciu kostki do jogi stają się głębsze i swobodniejsze, łatwiej jest osiągnąć balans i w nim pozostać. Wpływa to pozytywnie na całość sesji, pozwalając na pełne skupienie i rozluźnienie. Dzięki temu kostka do jogi dostępna w naszym asortymencie, staje się doskonałym towarzyszem codziennej praktyki, zarówno w domu jak i studio.

W naszym sklepie znajdą Państwo również fiszki do jogi - 122 karty z różnymi pozycjami, które mogą stanowić inspirację do ćwiczeń. Gadżet w postaci fiszek pomogą również lepiej zrozumieć dane asany i poprawnie wymawiać ich nazwę. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z całym naszym asortymentem produktów przeznaczonych do ćwiczenia jogi.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.