SO COCO to marka stworzona z miłości do natury, podróży, słońca i pozytywnej energii. Powstała z myślą o kobietach, które cenią sobie wolność i nie boją się podążać za marzeniami. To czas dla Ciebie, w którym dbałość o ciało i dobre samopoczucie są równie ważne. Jesteśmy marką, która połączyła wiedzę z zakresu jogi i relaksacji z pięknem naturalnych materiałów, ku uciesze zmysłów i głębokiemu odprężeniu. Nasze akcesoria tworzone z pasją i dbałością o detale zapewnią Tobie niezapomniane doznania oraz pełną harmonii atmosferę.

SO COCO to marka, która będzie towarzyszyć Ci w aktywnym stylu życia. Chcemy, żeby każda praktyka stała się dla Ciebie przyjemną podróżą, w której odkryjesz swoją wewnętrzną siłę.
Nie bój się być sobą. Chcemy abyś mogła wyrazić siebie podczas treningu. Nasze produkty powstały  z myślą o kobietach, które tak samo jak dbanie o zdrowe ciało kochają unikatowy, inspirujący design.
Nasze akcesoria to odpowiedź na potrzeby wszystkich kobiet, które przed każdym treningiem stawały przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniej motywacji. Koncepcja jest bardzo prosta - połączenie praktyczności oraz wzorów pełnych pozytywnej energii, które pozwolą przenieść Ci się w podróż po lepszą wersję siebie.

Pragniemy, by nasze produkty były wyjątkowe jak Ty. W naszym sklepie znajdziesz unikalny asortyment akcesoriów do jogi i relaksacji, które mile Cię zaskoczą. Dzięki naszym produktom, stworzonym z myślą o pełnym odprężeniu, chwile relaksu mogą stać się niezapomniane.

Życzymy przyjemnego treningu, praktyki i medytacji!

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.