SO COCO to marka stworzona z miłości do natury, podróży, słońca i pozytywnej energii. Powstała z myślą o kobietach, które cenią sobie wolność i nie boją się podążać za marzeniami. Pozwólmy sobie na szaleństwo i indywidualizm. To czas dla Ciebie, w którym dbałość o ciało i dobre samopoczucie są równie ważne.

SO COCO to marka, która będzie towarzyszyć Ci w aktywnym stylu życia. Chcemy, żeby każdy trening stał się dla Ciebie przyjemną podróżą, w której odkryjesz swoją wewnętrzną siłę.
Nie bój się być sobą. Chcemy abyś mogła wyrazić siebie podczas treningu. Nasze produkty powstały  z myślą o kobietach, które tak samo jak dbanie o zdrowe ciało kochają unikatowy, inspirujący design.

Nasze akcesoria to odpowiedź na potrzeby wszystkich kobiet, które przed każdym treningiem stawały przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniej motywacji. Koncepcja jest bardzo prosta - połączenie praktyczności oraz wzorów pełnych pozytywnej energii, które pozwolą przenieść Ci się w podróż po lepszą wersję siebie.

Misją SO COCO jest bycie alternatywą dla sportowych sieciówek z akcesoriami do ćwiczeń. Pragniemy, by nasze produkty były wyjątkowe jak Ty. W naszym sklepie znajdziesz maty, akcesoria do jogi, materiałowe gumy oporowe oraz naturalne kadzidła. Wszystkie produkty powstały z pasją, by motywować i podkreślić wewnętrzną siłę kobiet, które je użytkują.

Życzymy przyjemnego treningu, praktyki i medytacji!

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.