Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne...
Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne...
Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne...
Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne handmade
Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne handmade
Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne handmade

Satya - Indyjskie kadzidełka Tulsi naturalne handmade

100% naturalne pyłkowe kadzidło wytworzone w Indiach.

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowane. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie. Indyjskie kadzidełka Satya uważane są za najlepsze, naturalne kadzidła.

Idealne do medytacji, jogi, wyciszenia i relaksu.

8,90 zł
Brutto

 

Naturalne, indyjskie kadzidełka SATYA Tulsi

Kojący zapach Tulsi zajmuje szczególne miejsce w każdym indyjskim domu.

Kadzidło z rośliną Tulsi wspomaga gojenie i regenerację oraz oczyszcza otoczenie. To kadzidło może być używane na co dzień lub wspomagać rekonwalescencję.

 

Ręcznie wykonane kadzidła z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych, walcowane na bambusowym patyczku. W przeciwieństwie do tanich kadzideł, gdzie bazą do spalania jest sproszkowany węgiel drzewny, w kadzidełkach naturalnych spalany jest pyłek z suszonych ziół, kwiatów oraz kory pachnących drzew. Dzięki użyciu wysokiej jakości naturalnych składników i starannemu procesowi produkcji kadzidła pyłkowe cechują się niesamowicie głębokim bukietem zapachowym i bezpieczeństwem stosowania.

 

Oczyszczają otoczenie i nadają mu przyjemny zapach. Dają chwile wytchnienia w zapędzonym życiu każdego z nas, uspokajają i koją umysł, uprzyjemniają medytację, przynoszą spokój w twoim domu. Kojący zapach odświeża, serce, umysł i duszę.  Ułatwiają relaks i spokojny sen.

 

Waga opakowania: ok. 15 g

Ilość kadzideł w opakowaniu: ok. 15 patyczków

Długość: ok. 20 cm

Zapach: Tulsi

Kraj produkcji: Indie

Kolekcja Nag Champa jest jak dotąd najbardziej znaną marką kadzideł na świecie. Tradycyjnie jest wytwarzany z kory drzewa sandałowego, do której dodaje się różne olejki kwiatowe. Marka ta jest powszechnie stosowana w świątyniach buddyjskich, jako wsparcie w medytacji, podczas rytuałów lub zaklęć w ramach oczyszczania lub po prostu, aby stworzyć cudowną relaksującą i przyjemną atmosferę w domu.

Kadzidełka SATYA SAI BABA są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci hologramu firmy Shrinivas Sugandhalaya (Bangalore, Indie) oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

SATYA

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.