Stamford - Kadzidełka stożkowe z...
Stamford - Kadzidełka stożkowe z...
Stamford - Kadzidełka stożkowe z...
Stamford - Kadzidełka stożkowe z...

Stamford - Kadzidełka stożkowe z przepływem zwrotnym - Backflow Biała Szałwia

Stamford

Kadzidełka stożkowe typu Backflow do stosowania w kadzielnicach z przepływem zwrotnym. Stożki wykonane są z naturalnych ziół, olejów i żywic. Stożki te należy stosować ze specjalnymi kominkami z przepływem zwrotnym. Budowa stożka pozwala na to by dym spływał po kominku niczym kaskada wodna.

Kadzidełka o zapachu White Sage oczyszczają otoczenie i nadają mu przyjemny zapach. Dają chwile wytchnienia w zapędzonym życiu każdego z nas, uspokajają i koją umysł, uprzyjemniają medytację, przynoszą spokój w twoim domu. Kojący zapach odświeża, serce, umysł i duszę.  Ułatwiają relaks i spokojny sen.

11,90 zł
Brutto

 

Zapach: Kalifornijska Biała Szałwia
Marka: Stamford
Liczba stożków w opakowaniu: ok. 12-15 szt.
Wymiary stożka: 4cm x 1cm
Czas spalania: ok. 30 minut

 

Kadzidełka stożkowe typu Backflow do stosowania w kadzielnicach z przepływem zwrotnym. Stożki wykonane są z naturalnych ziół, olejów i żywic.

Kadzidła w kształcie stożków z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem). Przeznaczone są do specjalnych podstawek, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne.

Ciężki dym wypływa z podstawy kadzidełka i spływa w dół – nie tylko daje niesamowity efekt wizualny, ale jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią unoszącego się dymu kadzideł.

Stamford

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.