Satya - Kadzidełka Sandalwood z...
Satya - Kadzidełka Sandalwood z...
Satya - Kadzidełka Sandalwood z...

Satya - Kadzidełka Sandalwood z przepływem zwrotnym Backflow 24 stożki

SATYA

Kadzidełka stożkowe typu Backflow do stosowania w kadzielnicach z przepływem zwrotnym. Budowa stożka pozwala na to by dym spływał po kominku niczym kaskada wodna. 

100% naturalne stożkowe kadzidło wytworzone w Indiach.

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie wykonane. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie. Indyjskie kadzidełka Satya uważane są za najlepsze, naturalne kadzidła.

Idealne do medytacji, jogi, wyciszenia i relaksu.

18,90 zł
Brutto

 

Ręcznie wykonane kadzidła z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych.

Orientalne kadzidła wykonane w 100% z naturalnych składników. Idealne do medytacji, jogi i relaksu. 

Drzewo sandałowe jest tradycyjnie związane z ochroną, sprzyja świadomości duchowej. Pozwala na zaklinanie dobrych duchów i wypędzanie złych.

Zapach sandałowca wprowadza w dobry nastrój, relaksuje i działa kojąco. Poleca się go osobom poszukującym harmonii, ponieważ łagodzi napięcia i stres.

Kadzidła w kształcie stożków z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem). Przeznaczone są do specjalnych podstawek, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne.

Ciężki dym wypływa z podstawy kadzidełka i spływa w dół – nie tylko daje niesamowity efekt wizualny, ale jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią unoszącego się dymu kadzideł.

Idealne do medytacji, jogi, wyciszenia i relaksu.

Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia są skutecznym sposobem aromaterapii. Tchnij zapach do twojego domu i popraw atmosferę twojej przestrzeni życiowej.

Sposób użycia kadzideł: ważne jest, aby umieścić stożek na specjalnej podstawce, zapal kadzidło, pozwól mu płonąć przez kilka sekund aż równomiernie się rozpali. Zdmuchnij płomień i umieść stożek na kadzielnicy do przepływu wstecznego. Stożek należy ustawić pionowo, tak aby końcówka była skierowana do góry, aby palił się od góry do dołu.

Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym „opada” zamiast się unosić. Efektem jest wodospad jasnego białego dymu.

Przechowywanie: w zamkniętych pojemnikach, żeby zapobiec zwilgotnieniu i utracie ich ezoterycznych właściwości.

 

Zawartość: 24 szt. stożków

Wyprodukowano w Indiach

SATYA

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.