Kadzidełka stożkowe premium Backflow...
Kadzidełka stożkowe premium Backflow...
Kadzidełka stożkowe premium Backflow...

Kadzidełka stożkowe premium Backflow Biała Szałwia - White Sage 24 stożki

GOLOKA

Tradycyjne indyjskie kadzidełka stożkowe o zapachu Białej Szałwii

Stożki wykonane są z naturalnych ziół, olejów i żywic. Kadzidełka zapakowane są w oryginalne opakowanie, które idealnie nadaję się na prezent.

19,90 zł
Brutto

 

Kadzidełka stożkowe premium Backflow Biała Szałwia - White Sage 24 stożki

Tradycyjne indyjskie kadzidełka stożkowe z przepływem zwrotnym to mieszanka naturalnych składników. Wszystkie kadzidła Goloka charakteryzują się niepowtarzalnymi zapachami zamkniętymi w puszce.

Stożki wykonane są z naturalnych ziół, olejów i żywic. Kadzidełka zapakowane są w oryginalne opakowanie, które idealnie nadaję się na prezent.

Kadzidła w kształcie stożków z efektem backflow (czyli uwalniające dym dołem). Przeznaczone są do specjalnych podstawek, po których dym spływa niczym woda w wodospadzie. Jest to wyjątkowo spektakularny widok, mający działanie relaksacyjne.

Idealne do medytacji, jogi, wyciszenia i relaksu. 

Kadzidełka Goloka w zamykanym pudełku z metalową pokrywką pozwolą na długo utrzymać piękny aromat kadzideł. W każdej puszce znajdują się 24 stożki o czasie spalania około 20 minut na stożek. Kadzidełka w stożkach pachną bardzo intensywnie, pozwalają bardzo szybko wypełnić zapachem pomieszczenie.

Sposób użycia kadzideł:  ważne jest, aby umieścić stożek na specjalnej podstawce, zapal kadzidło, pozwól mu płonąć przez kilka sekund aż równomiernie się rozpali. Zdmuchnij płomień i umieść stożek na kadzielnicy do przepływu wstecznego. Stożek należy ustawić pionowo, tak aby końcówka była skierowana do góry, aby palił się od góry do dołu. Na skutek spalania i wydzielania się mgły może pojawić się na podstawce i wokół kadzielnicy lekka pozostałość z naturalnych olejków i żywicy, którą można wytrzeć wilgotną szmatką. Nigdy nie wolno zostawiać palącej się kadzielnicy bez nadzoru. Są to kadzidełka, które w przeciwieństwie do normalnych kadzidełek są puste w środku. To powoduje, że dym „opada” zamiast się unosić. Efektem jest wodospad jasnego białego dymu.

Przechowywanie: w zamkniętych pojemnikach, żeby zapobiec zwilgotnieniu i utracie ich ezoterycznych właściwości. 

Opakowanie zawiera 24 sztuki kadzidełek stożkowych

Marka: Goloka

Kraj pochodzenia: Indie

GOLOKA

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.