Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm
Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm

Pasek do jogi Monstera 290cm x 3cm

Nasze paski SO COCO to przyjemny materiał i wyjątkowe wzory, które Cię wyróżnią i sprawią radość podczas ćwiczeń. Wszechstronne zastosowanie w jodze, pilatesie i stretchingu. Pasek do jogi ułatwia praktykę pozycji rozciągających, pomaga w bezpieczny sposób zwiększyć elastyczność ciała. Jest komfortowym wsparciem w codziennej praktyce. 

Długi pasek do jogi, szyty w Polsce z wysokiej jakości materiału.

Wymiary: 290cm x 3cm

69,00 zł
Brutto

 

Pasek do jogi Monstera

Pasek do jogi został wykonany z myślą o bezpiecznym zwiększeniu elastyczności oraz komfortowym wsparciu codziennej praktyki. Stanowi wszechstronne wsparcie w jodze, pilatesie i stretchingu. Paski do jogi to świetny dodatek do każdej praktyki! Zapewniają dodatkową długość, dzięki czemu można sięgać dalej i rozciągać się głębiej. Nasze paski do rozciągania zostały uszyte z miłej w dotyku tkaniny, która nie powoduje otarć na dłoniach w trakcie praktyki. Wytrzymała taśma wysokiej jakości z wyjątkowymi wzorami zwiększy odczuwanie radości podczas każdego treningu. Optymalny wymiar i regulowana długość pasków do stretchingu czynią go uniwersalną pomocą dla każdego. Nasze paski do jogi wyposażyliśmy w przydatny, metalowy regulator. Dzięki niemu możesz w szybki i wygodny sposób dostosować długość paska do własnych wymagań. Wybierz odpowiedni wzór i zacznij czerpać radość z treningu!

Zalety paska do ćwiczeń SO COCO:

- miły i miękki w dotyku materiał
- wyjątkowe wzory, które Cię wyróżnią i sprawią radość podczas ćwiczeń
- łatwa w regulacji przesuwna metalowa klamra
- pomaga w rozciąganiu oraz stabilizowaniu postawy ciała
- wszechstronne zastosowanie w jodze, pilatesie i stretchingu
- zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie ćwiczeń
- pozwala na pogłębianie pozycji w indywidualnym tempie
- wspomaga ćwiczenia, gdzie wymagana jest większa elastyczność
- wyjątkowy, nieblaknący nadruk
- lekki i komfortowy, można go zabrać ze sobą wszędzie
- wysokiej jakości materiały
- szyte w Polsce 100% handmade

 

Pasek do jogi - zastosowanie

Pasek do jogi to niezbędna pomoc wszystkich początkujących, ale również zaawansowanych joginów. Pasek do jogi ułatwia praktykę pozycji rozciągających, pomaga w bezpieczny sposób zwiększyć elastyczność ciała. Jest komfortowym wsparciem w codziennej praktyce.

Pasek do jogi jest niezastąpiony szczególnie przy pozycjach otwierających, rozciągających nogi Supta padangusthasana, Supta Badhakonasana oraz świeca Salamba Sarvangasana.

Joga to sztuka samodoskonalenia, pozwalająca osiągnąć równowagę psychiczną oraz zwiększyć sprawność fizyczną. W jodze dużą uwagę przywiązujemy do precyzji ruchu oraz samego oddechu. Pasek do jogi powinien znaleźć się w zestawie każdego jogina, zarówno początkującego jak i tego, który jogę praktykuję wiele lat. Ćwiczenia jogi czynią ciało silnym, elastycznym i lekkim. Umożliwiają odkrycie wszystkich naszych możliwości. Ćwicząc ciało poprawiamy oddech, koncentrujemy umysł i zaczynamy żyć pełnią życia.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.