Pasek do jogi Natural bawełna z...
Pasek do jogi Natural bawełna z...
Pasek do jogi Natural bawełna z...
Pasek do jogi Natural bawełna z...
Pasek do jogi Natural bawełna z...

Pasek do jogi Natural bawełna z recyklingu 100% handmade

Nasz pasek Natural został wykonany z czystej bawełny z recyklingu. Pasek do jogi ułatwia praktykę pozycji rozciągających, pomaga w bezpieczny sposób zwiększyć elastyczność ciała. Jest komfortowym wsparciem w codziennej praktyce.

Wymiary: 285cm x 3cm

29,00 zł
Brutto

 

Pasek do jogi Natural bawełna z recyklingu 100% handmade

Pasek do jogi został wykonany z myślą o bezpiecznym zwiększeniu elastyczności oraz komfortowym wsparciu codziennej praktyki. Stanowi wszechstronne wsparcie w jodze, pilatesie i stretchingu. Paski do jogi to świetny dodatek do każdej praktyki! Zapewniają dodatkową długość, dzięki czemu można sięgać dalej i rozciągać się głębiej. Nasz pasek Natural wykonany z czystej bawełny z recyklingu. Jest niezwykle lekki i komfortowy. Optymalny wymiar i regulowana długość pasków do stretchingu czynią go uniwersalną pomocą dla każdego. Nasze paski do jogi wyposażyliśmy w przydatny, metalowy regulator. Dzięki niemu możesz w szybki i wygodny sposób dostosować długość paska do własnych wymagań. Wybierz odpowiedni wzór i zacznij czerpać radość z treningu!

 

Zalety paska do ćwiczeń SO COCO:

- niezwykle lekki
- łatwa w regulacji przesuwna metalowa klamra
- pomaga w rozciąganiu oraz stabilizowaniu postawy ciała
- wszechstronne zastosowanie w jodze, pilatesie i stretchingu
- zapewnia bezpieczeństwo i komfort w trakcie ćwiczeń
- pozwala na pogłębianie pozycji w indywidualnym tempie
- wspomaga ćwiczenia, gdzie wymagana jest większa elastyczność
- komfortowy, można go zabrać ze sobą wszędzie
- wykonany z bawełny z recyklingu
- szyte w Polsce 100% handmade

 

Pasek do jogi - zastosowanie

Pasek do jogi to niezbędna pomoc wszystkich początkujących, ale również zaawansowanych joginów. Pasek do jogi ułatwia praktykę pozycji rozciągających, pomaga w bezpieczny sposób zwiększyć elastyczność ciała. Jest komfortowym wsparciem w codziennej praktyce.

Pasek do jogi jest niezastąpiony szczególnie przy pozycjach otwierających, rozciągających nogi Supta padangusthasana, Supta Badhakonasana oraz świeca Salamba Sarvangasana.

Joga to sztuka samodoskonalenia, pozwalająca osiągnąć równowagę psychiczną oraz zwiększyć sprawność fizyczną. W jodze dużą uwagę przywiązujemy do precyzji ruchu oraz samego oddechu. Pasek do jogi powinien znaleźć się w zestawie każdego jogina, zarówno początkującego jak i tego, który jogę praktykuję wiele lat. Ćwiczenia jogi czynią ciało silnym, elastycznym i lekkim. Umożliwiają odkrycie wszystkich naszych możliwości. Ćwicząc ciało poprawiamy oddech, koncentrujemy umysł i zaczynamy żyć pełnią życia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.