Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z...
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z...
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z...
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z...
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z...
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy
Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy

Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z kamieniem - kwarc różowy

Self-LOVE w kilku krokach:

Kwarc różowy - ,,Kamień miłości” wzmacnia pozytywne wibracje miłości, radości, ciepła i nadziei. Polecany dla wzmocnienia miłości do siebie.

Palo Santo umożliwia pozbycie się negatywnych emocji i oczyszcza aurę.

Yerba Santa przynosi spokój, eliminuje lęki i negatywne myśli. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi.

Cedr podczas spalania wydziela przyjemny zapach, oczyszcza przestrzeń, uwalnia ją od złych emocji i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.

Biała szałwia palona jest przede wszystkim w celu oczyszczania z negatywnej energii.

Aromaterapeutyczna kostka z dodatkiem olejków eterycznych z paczuli, jaśminu i ylang-ylang. Kwiatowo-słodka kompozycja otula ciało i stymuluje zmysły.

Kadzidełka indyjskie SENSUALITY – zmysłowy i tajemniczy zapach

159,00 zł
Brutto

 

 

Duży zestaw naturalnych kadzideł Self-LOVE z różowym kwarcem

 

W zestawie znajdziesz:

- drewienka Palo Santo 30g (4 sztuki)

- pęczek Białej Szałwii 25-30g

- pęczek Yerba Santa 20-30g

- pęczek Cedru 25-30g

- kwarc różowy - ,,kamień miłości”

- kadzidła indyjskie SENSUALITY z podstawką 50szt.

- musująca kostka pod prysznic / do kąpieli z dodatkiem olejków eterycznych z paczuli, jaśminu i ylang-ylang z dodatkiem suszonych kwiatów 

- mydełko glicerynowe o zapachu dzikiej róży

 

Zestaw pakujemy w estetyczne, prezentowe kartonowe pudełko z ekologicznym wypełniaczem.

 

Kadzidło Palo Santo

Palo Santo oznacza po hiszpańsku Święte Drzewo, które uważane jest przez południowoamerykańskich szamanów i uzdrowicieli za nieodłączny element każdej ceremonii. Palo Santo używane jest podczas medytacji, rytualnych modlitw i ceremonii plemiennych ze względu na jego właściwości lecznicze, metafizyczne i oczyszczające z negatywnej energii. Bogate w aromatyczną żywicę kawałki drewna wykorzystywane są jako naturalne kadzidła lub pozyskuje się z nich drogą destylacji olejek eteryczny. Palenie kadzidła Palo Santo umożliwia pozbycie się negatywnych emocji i oczyszcza aurę, dlatego jest stosowany w medytacji jako czynnik wspomagający proces wyciszenia organizmu.

 

Palo Santo dla ducha

Palo Santo jest wykorzystywane w rytuałach duchowych, medytacji, do oczyszczania aury pomieszczeń i ludzi. Każdy, kto choć raz miał szanse zetknąć się z kojącym, cytrusowo-drzewnym zapachem uwalniającym się z podpalonego drewienka, zapewne poczuł jego moc. Palo Santo tradycyjnie stosowane jest do energetycznego oczyszczania i balansowania energii. Usuwa negatywną energię, neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja emocje i harmonizuje umysł. Działa zbawiennie na stres, idealny do medytacji, jogi, czy pracy z oddechem.

 

Palo Santo dla ciała

Palo Santo od wieków jest ważnym składnikiem tradycyjnej medycyny naturalnej wielu kultur. W medycynie ludowej krajów Ameryki Południowej okadzanie dymem z drewna Palo Santo stosowano w leczeniu różnych schorzeń, takich jak przeziębienie, objawy grypy, stres, astma, bóle głowy i stany zapalne. Dodatkowo łagodzi niepokój, depresję wspiera również układ odpornościowy i nerwowy.

Olejek eteryczny pozyskiwany z gałęzi z Palo Santo posiada właściwości antybakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe. Palo Santo jest też bogatym źródłem przeciwutleniaczy i fitochemikaliów, zwanych terpenami. Olejek zwalcza wolne rodniki, łagodzi bóle stawów, brzucha i pomaga w wielu innych dolegliwościach.

 

Palo Santo - etyczne pozyskiwanie

Zbieranie drewna Palo Santo jest praktyką regulowaną przez Peruwiański rząd. Ścinanie żyjących drzew jest zabronione. Opadłe drzewa i jego gałęzie należy pozostawić do wyschnięcia przez okres od 3 do 5 lat. W produkt zaopatrujemy się u bezpośredniego importera Palo Santo z Peru. Drewno pochodzi jedynie z powalonych drzew, których nigdy nie ścina się w celu uzyskania surowca. Nasz produkt jest certyfikowany przez SERFOR (Servicio Nacional Forestal y de Fauna Silvestre), co świadczy o jego legalnym pochodzeniu i etycznym pozyskiwaniu.

 

Palo Santo - jak używać?

Wystarczy podpalić koniec drewienka z Palo Santo pod kątem około 45 stopni  i poczekać chwilę, a następnie zdmuchnąć ogień tak, żeby zaczęło się dymić. Oczyszczamy nim mieszkanie i siebie, rozprowadzając dym w powietrzu, a następne odkładamy drewienko do przygotowanej podstawki, żeby tliło się dalej. Palo Santo po dłuższej chwili zgaśnie, należy po prostu odpalić je ponownie. Jedno drewienko Palo Santo można używać wielokrotnie, aż zostanie całkowicie spalone. Jest to kadzidło rytualne, które zachęca do chwili spokoju i refleksji w momencie palenia.

 

 

BIAŁA SZAŁWIA

Biała szałwia pochodzi z południowo-zachodnich stanów USA. Używana była przez Indian do rytuałów uzdrawiających i oczyszczających. Stosowana jest również przez członków wielu kultur świata jako element tradycyjnych obrzędów plemiennych.

 

Do jakich praktyk stosuje się białą szałwię?

Biała szałwia używana jest do:

 

·       oczyszczania negatywnej energii z przedmiotów i pochodzącej od innych ludzi

 

·       osiągania odpowiedniej atmosfery niezbędnej do medytacji oraz innych rytuałów

 

·       zapalona szałwia oczyszcza umysł z negatywnych myśli

 

·       przy pomocy białej szałwii czyści się również przedmioty oraz pomieszczenia, szczególnie w przypadku, gdy obciążone są negatywną przeszłością

 

Biała szałwia wykorzystywana jest także do wzmocnienia intuicji, koncentracji oraz czujności. W tradycyjnych kulturach była środkiem do osiągnięcia stanu uzdrowienia lub traktowana jako inspiracja przy duchowych dylematach. Pomaga też w walce ze stresem i lękami oraz poprawia sen.  

 

Oczyszczenie przez palenie białej szałwii

Biała szałwia palona jest przede wszystkim w celu oczyszczania. Wierzenie w jej moc bierze się z tego, że szałwia ma właściwości przeciwutleniające, przeciwbakteryjne oraz przeciwdrobnoustrojowe. Uwalnia jony ujemne, które neutralizują dodatnie (czyli np. alergeny, takie jak sierść zwierząt, kurz czy pleśń), co może być pomocne dla osób cierpiących na astmę, alergie oraz choroby układu oddechowego.

 

Mistyka i odświeżanie powietrza

Poza swoimi wszystkimi zastosowaniami i właściwościami, szałwia ma przede wszystkim piękny, mistyczny aromat sprzyjający skupieniu i koncentracji. Sprawdza się również doskonale jako naturalny odświeżacz powietrza.

 

 

YERBA SANTA - Święte Ziele

Yerba Santa w hiszpańskim tłumaczeniu oznacza dosłownie Święte Zioło.

 

Yerba Santa była tradycyjnie używana w wielu plemionach jako remedium na grypę i przeziębienie oraz do okadzania pomieszczeń i przedmiotów. Yerba Santa ma udowodnione naukowo działanie przeciwdrobnoustrojowe i antyseptyczne.

Podczas palenia Yerby wytwarza się ciepły, ziołowy dym. Aromat Yerba Santa przynosi spokój, eliminuje lęki i negatywne myśli. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi. Yerba Santa nadaje się do obrzędów sprzyjających oczyszczeniu i miłości.

Yerba Santa to naturalne ziołowe kadzidło, w formie pęczka suszonych liści 20-30g

 

Sposób użycia: pęczek należy podpalić z jednej strony, po chwili zdmuchnąć płomień tak, aby pozostał jedynie tlący się dym. Wydobywający się dym z może służyć do okadzania pomieszczeń, najlepiej jest umieścić kadzidło w przystosowanym do tego naczyniu.

 

CEDR - Cedrzyniec kalifornijski

Cedr w pęczku podczas spalania wydziela przyjemny zapach, oczyszcza przestrzeń, uwalnia ją od złych emocji i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wzmacnia aurę dobrobytu i utrzymuje ją na wysokich wibracjach.

Kadzidło cedrowe związane jest z ziemskimi energiami. Pomoże zebrać energie oraz poczuć spokój. Ma delikatny, drzewny zapach.

Roślina o silnym zapachu drzewnym kojarzonym często z aromatem imbiru. Występuje w zachodniej części Stanów Zjednoczonych oraz na północy Meksyku. Wysokość drzew może sięgać nawet 60 metrów. Tradycyjnie używana od wieków wraz z białą szałwią do okadzania mieszkań.

 

Sposób użycia: pęczek należy podpalić z jednej strony, po chwili zdmuchnąć płomień tak, aby pozostał jedynie tlący się dym. Wydobywający się dym z może służyć do okadzania pomieszczeń, najlepiej jest umieścić kadzidło w przystosowanym do tego naczyniu.

 

KWARC RÓŻOWY 

Naturalny kryształ szlifowany z Namibii nazywany ,,kamieniem miłości” wzmacnia pozytywne wibracje miłości, radości, ciepła i nadziei. Polecany dla wzmocnienia miłości do siebie i innych wokół nas. Wzmacnia empatię oraz wrażliwość. Pomaga wszystkim, którzy znajdują się w jego otoczeniu. Jest silnym wzmacniaczem energii, budzi szczęście, romantyczne uczucia i zmysłowość.

Uzdrawia na poziomie fizycznym i emocjonalnym poprzez rezonującą z otoczeniem energię miłości. Bryłka kwarcu polecana do trzymania blisko siebie, w ręku, przy łóżku, w torebce lub do medytacji, energetyzacji. Tworzy ciepłą i spokojną energię, dodaje odwagi, budzi miłość i pasję.

 

Aromaterapeutyczna kostka pod prysznic / do kąpieli z dodatkiem olejków eterycznych z paczuli, jaśminu i ylang-ylang.

Ta kwiatowo-słodka kompozycja otula ciało i stymuluje zmysły. Pozytywnie wpływa na umysł, działa uspokajająco, antydepresyjnie i pozwala zredukować przewlekły stres. Pomoże osobom chronicznie zmęczonym i pozwoli zachować równowagę emocjonalną. Olejek z jaśminu naturalnie udrażnia też drogi oddechowe. Ylang-ylang poprawia natomiast libido, dlatego kostka będzie odpowiednim wyborem podczas kąpieli we dwoje.

W tej musującej kostce umieściliśmy suszone płatki róży. Produkt wegański.

 

Kadzidła SENSUALITY to wyjątkowe połączenie zapachów "paprociowych" mech, paproć z nutą lawendy.

Zapach kadzideł pobudza naszą seksualność i nadaje nutę tajemniczości. Sensuality to kadzidła, które spodobają się każdemu mężczyźnie! Zmysłowy zapach, który budzi romantyczne uczucia.

 

Mydełko glicerynowe w kształcie serca o zapachu dzikiej róży. Podaruj sobie chwile pełne miłości, delikatny zapach kwiatowej kompozycji korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Mydełko nie zawiera SLS ani parabenów.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.