PASKI DO JOGI


Joga to niezwykle efektywne ćwiczenia poprawiające ogólną mobilność i sprawność organizmu. Trening jogi to również efektywna forma relaksu po pracy, czy stresującym dniu pełnym obowiązków. Jednak po paru tygodniach regularnych ćwiczeń zapewne będziemy pragnąć większego urozmaicenia - w takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie wprowadzenie specjalnych akcesoriów np. pasków do jogi.

Paski do jogi to świetny dodatek do każdej praktyki! Zapewniają dodatkową długość, dzięki czemu można sięgać dalej i rozciągać się głębiej. Nasze paski do rozciągania zostały uszyte z miłej w dotyku tkaniny, która nie powoduje otarć na dłoniach w trakcie praktyki. Wytrzymała taśma wysokiej jakości z wyjątkowymi wzorami zwiększy odczuwanie radości podczas każdego treningu. Zazwyczaj posiadają one regulację długości, co pozwala na idealne dopasowanie sprzętu do naszych gabarytów. Pasek do jogi to ciekawe akcesorium, szczególnie dla osób, którym zależy na znacznej poprawie gibkości i mobilności, czy też dla profesjonalnych akrobatów i sportowców.

Pasek do jogi świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie klasycznych asanów oraz jako sprzęt do wykonywania ćwiczeń strechingowych, takich jak wypady, czy skłony. Od teraz Twoim elementem sesji jogi może stać się pozycja wojownika z dodatkowym pasem, czy stanie na przedramionach. Paski do jogi są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią wykonać niektórych asanów, ponieważ nie są wystarczająco rozciągnięte - akcesoria te umożliwiają wykonanie głębokiego skłonu, nawet jeśli nie jesteśmy wystarczająco rozciągnięci, oraz otworzenie bioder, nawet gdy nasza mobilność jeszcze na to nie pozwala. Dodatkowo figury wykonane z użyciem pasa często są dużo bezpieczniejsze dla naszych mięśni i stawów - zatem jeżeli przy rozciąganiu obawiasz się o swoje bezpieczeństwo, paski do jogi są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie i trwałości naszego sprzętu sportowego powinniśmy przede wszystkim zainwestować w wysokiej jakości produkty - w przypadku pasów jest to sprzęt wykonany z wysokiej jakości bawełny, która nie zerwie się podczas wykonywania ćwiczeń. Jeżeli chodzi o pasek do jogi nie należy również zapomnieć o regulacji długości - jeżeli mamy do wyboru zakup paska bez regulacji lub z, zawsze lepszą opcją będzie pas regulowany. Regulacja długości umożliwia dostosowanie sprzętu do obecnej wagi, co jest podstawą komfortu podczas rozciągania. Warto również pamiętać, że w przypadku sprzętu sportowego nie warto oszczędzać, kupując produkty z tanich materiałów - niestety takie "łapanie okazji" może skończyć się dla nas tragicznie i uniemożliwić późniejszy powrót do jogi.

Zachęcamy do zapoznani się z naszym bogatym asortymentem pasów do jogi i wybrania najbardziej odpowiednia dla swoich potrzeb. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.