KADZIDŁA W PĘCZKACH


Kadzidła w pęczkach to wygodna forma roślinnych kadzideł, które są złożone w pęczki i zwinięte sznurkiem, co bardzo ułatwia użytkowanie. Możesz sięgnąć po Białą Szałwię, świętą roślinę z Ameryki Północnej, która oczyszcza i energetyzuje. Północnoamerykańskim Indianom Biała Szałwia służyła do odstraszania duchów, a także usuwania ich z przedmiotów i osób, niwelowania negatywnej energii i oczyszczania przestrzeni, aby zrobić miejsce pozytywnym wibracjom. Wyraźnie ziołowy, lekko ostry zapach Białej Szałwii redukuje stres, przygotowuje na kojący sen lub  oczyszcza pomieszczenie z nieprzyjemnych emocji, np. po kłótni. Możesz mieć pewność, że kupując Białą Szałwię w naszym sklepie, otrzymasz certyfikowany produkt, pozyskiwany z bezpiecznego źródła.

Pochodzące z Peru i Ekwadoru Palo Santo (z hiszpańskiego „święte drzewo”) podczas spalania wyzwala pozytywną energię i chroni przed negatywnymi siłami, poza tym wspomaga procesy twórcze i łagodzi stres. Szamani z Andów wierzą, że ma wręcz uzdrowicielskie właściwości. Palo Santo jest święte nie tylko z nazwy, ponieważ jest zabronione ścinanie i uszkadzanie rosnących drzew. Należy zbierać jedynie gałązki i obumarłe fragmenty rośliny. Zapewniamy, że Palo Santo z oferty SO COCO jest etycznie pozyskiwane i certyfikowane. Słodkie, lekko cytrusowe i intensywnie pachnące fragmenty Palo Santo mogą być stosowane w dopełnieniu Białej Szałwii. Podczas gdy roślinny susz oczyszcza z negatywnej energii, święte drzewo napełnia przestrzeń pozytywnymi wpływami, wspierającymi kreatywność.

Intensywny, lekko gorzki zapach Yerba Santa oczyści przestrzeń, pomagając się odprężyć. Dymem z tlącej się rośliny możesz okadzić siebie, pobliskie przedmioty, np. amulety lub kamienie oraz miejsce, w którym medytujesz. Yerba Santa pomoże otworzyć umysł na nowe pomysły i idee, a także ułatwi skupienie. To naturalne kadzidło może również pomóc w zredukowaniu stresu i napięcia, a także wyczyszczeniu przestrzeni energetycznej. Znajdziesz u nas również inne kadzidła w pęczkach o cudownych właściwościach, które sprzyjają medytacji: Smocza krew, Cedr czy biała szałwia z kwiatami.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.