PODSTAWKI


PALENIE KADZIDEŁ NIGDY NIE BYŁO TAK BEZPIECZNE I EFEKTOWNE

Aby w pełni cieszyć się mocą i pięknem naturalnych kadzideł, zaopatrz się w odpowiednią podstawkę. Postawiliśmy na naturalne materiały, dlatego możesz wybierać w akcesoriach drewnianych lub ceramicznych tak, aby podstawka pasowała do Twojego wnętrza i Twoich potrzeb.  Każda z naszych podstawek jest ręczną pracą, wykonaną przez rękodzielników z całego świata lub przez nas samych. Jeśli cenisz wyroby handmade, spośród których każdy jest unikalny i niepowtarzalny, wybierz swój ulubiony wzór.

Drewniane podstawki pod kadzidła – patyczki to piękny i klasyczny element dekoracyjny. Podstawki mają minimalistyczny design, podłużną lub okrągłą formę, czasami z delikatnymi wzorami w postaci kwiatów lub figur geometrycznych. Użyte do wykonania podstawek egzotyczne drewna (mangowiec, sheesham) są surowcem trwałym i twardym, odpornym na spadający na niego popiół z kadzidła.

Ceramiczne podstawki pod kadzidła, które wyszły z naszej pracowni z pewnością ucieszą osoby, doceniające wielofunkcyjne produkty. Podstawki możesz wykorzystać do palenia kadzideł lub świec, a także do przechowywania lub eksponowania biżuterii, kluczy czy bibelotów. Z zależności od Twoich upodobań możesz wybrać najbardziej odpowiedni model i kolor. Zwolennikom naturalnych dekoracji z pewnością spodobają się proste podstawki w odcieniach głębokiej zieleni, ziemi i piasku. Romantyczki ceniące kobiece dekoracje wybiorą podstawki w kształcie muszli lub księżyca i sięgną po pastelowe kolory. Wielbicielom filozofii Wschodu spodobają się podstawki z motywem Buddy.

Podstawki pod kadzidełka z przepływem zwrotnym to prawdziwe minidzieła sztuki w Twoim domu. Kształt kadzielnic inspirowany jest naturą i miękkimi liniami, które nadają wydobywającemu się dymowi niepowtarzalny kształt. Ta forma podstawki z pewnością zaimponuje osobom wrażliwym na piękno i doceniającym akcesoria sprzyjające wielozmysłowej relaksacji. Podstawka z przepływem zwrotnym to także genialny pomysł na prezent - koniecznie w zestawie z opakowaniem stożkowych kadzideł.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.