AROMATERAPIA


Stworzenie odpowiedniego, wyciszonego miejsca ze spokojną i czystą przestrzenią, przyjemnymi zapachami i wygodnym miejscem do siedzenia, zapewni Ci najlepszą pozycję do maksymalnego wykorzystania medytacji i osiągnięcia stanu relaksacji. W naszym pędzącym świecie, w którym myśli poruszają się szybciej niż ciało, trudno znaleźć czas na chwilę relaksu i odpoczynku. Jednak codzienne znajdowanie chociaż kilku chwil dla siebie jest niezbędne do osiągnięcia spokoju ducha, a sięganie po aromaterapię pomoże Ci uzyskać ten stan. Daj się porwać zapachom, by wyczarować swój niepowtarzalny, aromaterapeutyczny świat.

Jeśli potrzebujesz przekształcić swoją przestrzeń w idealne miejsce na sesję jogi lub praktykę medytacji, w której powstanie atmosfera relaksu, spokoju i ukojenia, sięgnij po sojowe świece zapachowe. Już samo zapalenie świecy będzie dla Ciebie znakiem wejścia w odprężającą przestrzeń i zaopiekowania się sobą. Przyjemne zapachy wydobywające się ze świecy sprzyjają oczyszczeniu i wyciszeniu, a migoczący płomień staje się hipnotyzujący. Wybierz jedną spośród 6 różnorodnych zapachów i pozwól aromatowi przenieść Cię we właściwe miejsce. Do wykonania świec użyliśmy ekologicznego wosku sojowego i bawełnianego knota, które gwarantują czyste i równe spalanie. Świeca jest zalana w eleganckie, białe szkło i przykryta drewnianą pokrywką, co sprawia, że staje się wdzięczną dekoracją każdego wnętrza. Może postanowisz podarować jedną z nich jako prezent dla bliskiej osoby i zabrać ją w podróż pełną zapachów?

Zwolennikom minimalistycznych form i czystego zapachu proponujemy sojowe woski zapachowe, które zawierają analogiczne do świec zapachy. Wygodny kształt woskowej czekoladki pozwala na odłamanie pożądanego fragmentu i umieszczenie go w miseczce kominka. Wosk sojowy jest bezpieczny dla alergików, dzieci, zwierząt i kobiet w ciąży. Jeśli drzemie w Tobie kreatywny potencjał, możesz dowolnie mieszać woski zapachowe i tworzyć swoje autorskie, odprężające i sprzyjające medytacji mieszanki.

Inspirowane ornamentyką Dalekiego Wschodu kominki zapachowe pozwolą Ci zamienić swój dom w przestrzeń zapraszającą do medytacji. Kominków możesz używać do topienia wosków zapachowych lub aromaterapii. Kominek gwarantuje dyfuzję czystego zapachu, ponieważ stopiony wosk zapachowy nie ma do czynienia z płonącym knotem, zatem nie przepala się, wypełniając Twój dom przyjemnym, długo utrzymującym się zapachem.

Naturalne olejki eteryczne to najsilniejsza gałąź aromaterapii. Sięgnij po wybrany olejek w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród czystych olejków wyekstrahowanych z jednej rośliny lub skusić się na wybrany blend, otwierający Cię na nowe doznania zapachowe. Wygodną buteleczkę olejku możesz mieć zawsze przy sobie i użyć jej zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Dopadł Cię nagły ból głowy, brak koncentracji czy spadek energii, a może silny stres? Otwórz buteleczkę z olejkiem i pozwól Naturze się sobą zaopiekować.

Wybrane elementy do aromaterapii możesz zamówić pojedynczo lub stworzyć swój własny zestaw do domowej regeneracji i relaksacji. Sprawdź także nasze naturalne kadzidła, podstawki oraz akcesoria do jogi.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.