AKCESORIA DO JOGI


Joga to sztuka samodoskonalenia, pozwalająca osiągnąć równowagę psychiczną oraz zwiększyć sprawność fizyczną. W jodze dużą uwagę przywiązujemy do precyzji ruchu oraz samego oddechu. Pasek do jogi powinien znaleźć się w zestawie każdego jogina, zarówno początkującego jak i tego, który jogę praktykuję wiele lat. Paski do jogi to świetny dodatek do każdej praktyki! Zapewniają dodatkową długość, dzięki czemu można sięgać dalej i rozciągać się głębiej. Nasze paski do rozciągania zostały uszyte z miłej w dotyku tkaniny, która nie powoduje otarć na dłoniach w trakcie praktyki. Ćwiczenia jogi czynią ciało silnym, elastycznym i lekkim. Umożliwiają odkrycie wszystkich naszych możliwości. Ćwicząc ciało poprawiamy oddech, koncentrujemy umysł i zaczynamy żyć pełnią życia.

Kostka do jogi to element, który ułatwi osiągnięcie celu bez konieczności wykorzystywania przedmiotów, które nieprzeznaczone do tego, mogą być niestabilne lub nierówne. Niesie to ze sobą ryzyko urazów oraz trudności w wykonywaniu ćwiczeń. Odpowiedni kształt i wymiar sprawiają, że kostki do jogi stają się uniwersalnym narzędziem, niezbędnym w regularnej praktyce.

Asany wykonywane przy użyciu kostki do jogi stają się głębsze i swobodniejsze, łatwiej jest osiągnąć balans i w nim pozostać. Wpływa to pozytywnie na całość sesji, pozwalając na pełne skupienie i rozluźnienie. Dzięki temu kostka do jogi dostępna w naszym asortymencie, staje się doskonałym towarzyszem codziennej praktyki, zarówno w domu jak i studio.

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.