Namaste India naturalne kadzidła - Palo Santo z...

Namaste India naturalne kadzidła - Palo Santo z Różą

Zapach róży od wieków kojarzony jest z pięknem, miłością i głęboką harmonią.
Każdy patyczek to podróż, w którą można wyruszyć w dowolnym momencie, kojąc duszę i tworząc atmosferę
zen. Mieszanka naturalnych ziół i pyłków zapewnia spójny, urzekający zapach, który wypełnia pomieszczenie spokojem. Kadzidełka inspirowane ziemią są produkowane ręcznie z naturalnych składników.

16,90 zł
Brutto

 

Witaj w świecie naturalnie pachnącej błogości! Te małe cuda są tworzone z miłością i troską w sercu Indii i oczarują Cię, wypełniając wnętrza wyjątkowym aromatem.

Naturalne kadzidełka inspirowane Ziemią – Palo Santo z Różą
Zanurz się w mistycznym świecie zmysłowych aromatów z pomocą kadzidełek inspirowanych Ziemią, a zwłaszcza zapachem róży. Zostały stworzone, aby dostarczyć niezwykłe doświadczenia aromatyczne, które pozwolą odprężyć się i zrelaksować.

Zapach róży od wieków kojarzony jest z pięknem, miłością i głęboką harmonią. Naturalne indyjskie kadzidełka przenoszą tę klasyczną esencję do codziennego życia, tworząc atmosferę, która pobudza zmysły i wypełnia pomieszczenie delikatnym, kwiatowym aromatem. Każde kadzidełko zostało starannie wykonane z naturalnych składników, aby zapewnić autentyczny i długotrwały zapach.

Każde opakowanie zawiera starannie wykonane kadzidełka, które są łatwe w użyciu i palą się równomiernie, uwalniając subtelny zapach róży, który unosi się w powietrzu i wypełnia przestrzeń pozytywną energią.

Pudełeczka po ok. 8-10 patyczków.

Ostrzeżenia:

- Umieścić w odpowiedniej podstawce odpornej na ciepło

- Nie pozostawiać palącego się kadzidła bez nadzoru

- Przechowywać poza zasięgiem dzieci


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Nasza strona wykorzystuję pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.